ANA SAYFA
home page
HAKKIMIZDA
home page
FAALİYETLERİMİZ
services
PROJELERİMİZ
our projects
MEDYA
media
İLETİŞİM
contact

Baş Makale

Kaliteli ve modern yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan enerjinin güvenilir, sürdürülebilir ve mali açıdan verimli olarak üretilmesinde ve tüketilmesinde dünyada var olan ve düşünebilen her canlının sorumluluğu olduğu inancındayız. GC Enerji, bu alanda üzerine düşen sorumluluk bilinci ile yenilenebilir enerji projelerinde ticari faaliyetlerini yürütmekte olan bir kuruluştur. GC Enerji, temel faaliyet alanı olan güneş enerjisi yatırımlarına sermaye ve proje geliştirme, mühendislik, tedarik, kurulum ve işletme-bakım-onarım konularında kaliteli ve uzun ömürlü hizmet vererek yatırımlarınıza aynı şekilde kaliteli, uzun ömürlü ve maliyet verimi yüksek olma özelliklerini kazandıracaktır. Güneşin, yaşam devam ettiği sürece en temiz ve en az maliyetli enerji kaynağı olduğu inancındayız. Muhasır medeniyetler seviyesine erişmiş ülkelerin, sektör paydaşlarının, yatırımcıların ve tüketicilerin her geçen gün bu yöndeki olumlu düşünceleri ve aksiyonlarını arttırma istekleri bizlere gelecek için umut vermektedir.

Tarihte büyük travmalara neden olmuş nükleer enerji yatırımlarına ve günümüze kadar birçok ülkenin iç ve dış politikalarının zeminine oturan fosil enerji kaynaklarına olan bağımlılığın her geçen gün azalması dünyamıza yeni ufuklar kazandıracaktır. Tüm bu olumlu beklentilerin daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilmek adına, gerek güneş enerjisine yatırım yapmak isteyen gerek mevcut enerji tüketimini yukarıda bahsedilen sorumluluk çerçevesinde güneş ile karşılamak isteyecek her kişi ve kuruma hizmet vermeye her zaman hazır olacağız. Söylediklerimizin altyapısı ve bugüne kadar başarmış olduklarımız hakkında daha fazla fi kir sahibi olabilmek adına ilerleyen sayfalara göz attıktan sonra dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

Sağlıklı ve bol güneşli günler dileriz.
GC Enerji Yönetimi

Leading Article

We keep the faith that each terrestrial and sane creature is responsible for the safe, sustainable, remunerative generation and consumption of energy which is needed in all the areas of qualifi ed and modern life. GC Enerji has been carrying its own weight in conscientiousness and it is engaged in commercial activities on renewable energy projects as an experienced foundation. GC Enerji provides high-class and durable services on capital and project development, engineering, supply, installation and management-maintenance-repair for solar energy investments as the basic area of its activities. Moreover, it invigorates investments with the features of being qualifi ed, long-lasting and highly cost effective. We believe that the sun is the cleanest and most cost-effi cient energy source of our continuous life. The positive point of view and the escalation wish of actions that have been resumed by the countries which have gotten through to the level of encompassing civilizations, the sector stakeholders, investors and consumers are painting a promising picture as prudential hope for us.

Expeditiously-decreasing dependence to nuclear energy investments which traumatized history and fossil-based energy sources which were the basis of domestic and foreign policy of many countries will broaden horizons for the world. We are in the mood for giving service to every person or foundation that demands to invest solar energy and to satisfy the need of energy consumption from the sun in the perspective of the responsibility which is mentioned above for the aim of ensuring the positive expectations come true in a little while. We would like to indicate that you ought to keep reading following pages in order to be informed about what we have said about infrastructure, what we have succeeded so far and how you may get in contact with us.

Hope healthy and sunny days!
GC Enerji Board
Copyright 2019 © GCENERJİ
GC Enerji Bilişim Mühendislik Yapı Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi