ANA SAYFA
home page
HAKKIMIZDA
home page
FAALİYETLERİMİZ
services
PROJELERİMİZ
our projects
MEDYA
media
İLETİŞİM
contact

Şirket Politikamız

GC Enerji yenilenebilir enerji sektöründe hizmet vermek amacıyla 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kısa zamanda bir çok proje geliştiren GC Enerji, özellikle güneş enerjisi santralleri (GES) alanında kararlılıkla çalışmalarına devam etmektedir. Dinamik, girişimci ve gelişime açık yapısıyla sektöre yön verebilen GC Enerji, hedefl erine sabırla ve başarılı projelerle ulaşmayı planlamaktadır.

GC Enerji örnek ve girişimci bir kuruluş olma bilinciyle deneyimli profesyonellerden oluşan yönetim kadrosu ve nitelikli personel yapısıyla, sektörün global durumu ve ülkemizin enerji politikası hedefl eri doğrultusunda yenilenebilir enerji alanında daha çok çalışmaya, dünyamızın ve ülkemizin kalkınmasına daha fazla katkıda bulunmaya emin adımlarla devam edecektir.

Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren, ekip arkadaşlarımızla birlikte, planlı ve başarılı büyüme hedefl eriyle çalışarak nitelikli hizmet sunmayı amaçladık. Bizim için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık kıstasları önemlidir. Hedefl erimize doğru ilerlerken bu kıstaslar ışığında çalışırız. Bu hedefl erde temel prensibimiz, sürekli gelişmek ve başarılı bir büyüme oranıyla geleceğe ilerlemektir. GC Enerji, çalışanlarının, çözüm ortaklarının ve yatırımcılarının destekleri ile bu başarıyı elde edecek ve bunu sürekli kılacaktır.

Bütün yatırımlarımız ve gelişme sürecimiz, GC Enerji’nin kalıcılığı ve devamlılığı üzerinedir. Biz bu bilinç ve yaklaşımlarla ilerlemeye, sektörün gelişimine katkı sağlamaya, yenilenebilir enerji üretimi alanında yatırım yapmaya ve projeler üretmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
GC ENERJİ YÖNETİMİ

The Company Policy

GC Enerji was founded in an attempt to render a service for renewable energy sector in Ankara in 2015. GC Enerji which set up a lot of projects in a short span of time presses ahead with working on solar power plants (SPP). GC Enerji which is able to have the nonconformist, enterprising habit that is open for improvement as a mover and shaker plans to achieve the goals through the instruments of patience and successful projects.

GC Enerji takes fi rm steps forward to work on renewable energy area and to make contribution to economic development of our country and the world in accordance with domestic energy policy and the global situation of the sector by means of awareness for being an archetypical and entrepreneurial fi rm, the management board which is comprised of experienced professionals and expert staff.

We have set sight on qualifi ed service as a consequence of planned and accomplished works together with teammates under scope of growth target since the beginning of our activities.

The criteria of confi dence, continuity and prestige become more of an issue for us. We work in consideration of them on the way of our targets. The main principle of ours in these targets is continuous development and improvement to future above a magnifi cent rate of growth. GC Enerji is defi nitely going to achieve the success with the contribution by the staff, solution partners and investors and this will have been confi rmed.

All of our investments and the development period belong to permanence and continuance of GC Enerji. We go on moving in the awareness and attitude, contributing the sector, investing in the area of renewable energy generation and devising projects.

Best Regards,
GC ENERGY MANAGEMENT
Copyright 2019 © GCENERJİ
GC Enerji Bilişim Mühendislik Yapı Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi